مجتمع مسکونی گل نرگس

مجتمع گل نرگس بمنظور احداث برجهای بلند مرتبه طراحی شده است، که تا اکنون 8 برج 20 الی 24 طبقه در آن احداث و واگذار گردیده است. این پروژه از طرفی در یکی از مناطق آرام کلانشهر تبریز واقع شده و از طرفی دیگر با قرار گرفتن در مجاورت مسیرها و شریانهای اصلی شهر دسترسی آسان و راحتتری را برای ساکنین برجها فراهم نموده است. همچنین واقع شده در مجاورت مکانهایی مانند پارک باغلارباغی ، مجتمع فرهنگی ورزشی پتروشیمی و صدرا ، پارک ولیعصر و مینیاتور ، همینطور نزدیک بودن به ایستگاه مترو و دانشگاه تبریز باعث شده در ارزیابی شاخصهای فرهنگی - تفریحی - ورزشی درصد بالایی به خود اختصاص دهد.

در این مجتمع جهت احداث و طراحی هر چه بهتر ، و رعایت قوانین و آیین نامه ها و مقررات مربوط به بلند مرتبه سازی از تجربیات مشاورین بنام و با سابقه استانی و سطح کشور استفاده شده است.

برجهای مجتمع گل نرگس

در تمامی برجهای احداث شده در این مجتمع از مصالح و سیستمهای نوین مورد تائید مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن استفاده شده است. از قبیل : دیوارهای دوجداره - سیستم باسداکت - شوتینگ زباله - 3D پانل - بلوکهای بتن گازی - کف خواب توالت - عایقهای ترموباندینگ - استفاده از آخرین ویرایش آیین نامه های ساختمانها مطابق مباحث 22 گانه.

آدرس پروژه : تبریز، بلوار استاد شهریار ، خیابان گلکار ، مجتمع مسکونی گل نرگس

دفتر فروش : تبریز، بلوار استاد شهریار ، خیابان گلکار ، مجتمع مسکونی گل نرگس ، برج نیایش ، طبقه همکف

شماره تلفن دفتر فروش : 14 14 28 33 041