عناوین اخبار :


آقای دکتر رحمتی معاون امور عمرانی استاندار ، آقای دکتر عباسی فرماندار شهرستان مرند، آقای مهندس اسحقی نژاد معاونت ساختمان و مسکن اداره کل راه و شهرسازی، آقای دکتر نظری شهردار مرند، ریاست محترم شورای اسلامی مرند و تعداد دیگری از مسئولین استانی و شهرستانی از شهرک میلاد بازدید بعمل آوردند.
طی جلسه ای که در این خصوص تشکیل گردید مهندس عطاری مدیرعامل شرکت کوثر آذربایجان پس از ارائه گزارشی از روند اجرایی کارها، برنامه مصوب جامع توسعه و رونق بخشی کوی میلاد تبیین و راهکارها و پیشنهاداتی جهت ایجاد تعامل مناسب بین شرکت و شهرداری به منظور ایجاد فضای مناسب و مطلوب برای افزایش ساخت و سازها و سکونت در شهرک میلاد ارائه نمودند.
در ادامه آقای دکتر رحمتی ضمن تاکید بر وجود پتانسیلهای شهر مرند و زمینه مناسب برای رونق بیشتر شهرک و چشم انداز روزهای روشن برای آن، بر لزوم ایجاد تعامل و هم افزایی بین متولیان شهرک از جمله شرکت کوثرآذربایجان و شورای اسلامی و شهرداری مرند تاکید نمودند.
1401/05/10


دکتر روح الله رشیدی از اعضای محترم شورای شهر تبریز در پروژه گل نرگس حضور یافتند. در این دیدار صمیمی مدیرعامل شرکت کوثرآذربایجان توضیحاتی درخصوص فعالیتها و عملکرد شرکت ارائه و آمادگی شرکت را بمنظور مشارکت و سرمایه گذاری در پروژه های شهرداری را اعلام نمودند.
در این دیدار آقای دکتر رشیدی با اشاره به دغدغه شهرداری و شورای شهر به موضوع حاشیه نشینی و برنامه ساخت مسکن کوچک و ارزان و سریع اشاره کردند و خواستار ایده های جدید و قابل اجرا و ارتباط بیشتر شرکت با شهرداری برای همکاری فی مابین شدند.
همچنین در پایان از پروژه برج ستایش بازدید بعمل آمد.
1401/01/30


شرکت کوثرآذربایجان بعنوان مجری و پیمانکار پروژه آماده سازی میلاد مرند جلسه ای با رئیس محترم اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان مرند بهمراه معاونین و کارشناسان محترم آن اداره و همچنین رئیس محترم اداره راه و شهرسازی شهرستان مرند بعنوان کارفرمای پروژه بمنظور بررسی آخرین وضعیت صدور اسناد تفکیکی مالکیت برای قطعات شهرک میلاد و مرتفع نمودن مسائل و مشکلات احتمالی برگزار نمود.
ریاست اداره ثبت اسناد و املاک مرند روند و عملیات ثبت و صدور اسناد مالکیت تفکیکی برخی پلاک ها را تمام شده عنوان نمود و طبق وعده ایشان در دهه فجر امسال اسناد تفکیکی این پلاکها در حدود 1000 فقره سند تک برگی صادر و تحویل خواهد گردید.
همچنین در خصوص سایر پلاکها طبق مذاکرات و رایزنی های انجام یافته مقرر گردید پس از مساعد شدن اوضاع جوی و فراهم شدن امکانبازدید و معاینه فنی محلی، این امر انجام و متعاقبا اقدامات مقتضی در تثبیت حدود آن و در صورت نیاز به اصلاح، صورت پذیرد و متعاقب آن روند جریانی ثبتی پلاکها ادامه تا نهایتا منجر به صدور اسناد تفکیکی تک برگی بالغ بر 1200 فقره سند گردد.
1400/11/04


در این جلسه دکتر معصومه پاشایی بهرام نماینده مجلس شهر مرند جهت توسعه شهرک میلاد مرند و ایجاد مرکز آتشنشانی، پاسگاه انتظامی، مسجد و مراکز تفریحی و تجاری در شهرک میلاد اعلام همکاری و حمایت کرند.
▫️همچنین نماینده مرند و جلفا بر استفاده از ظرفیت های شهرک میلاد مرند برای خدمت رسانی به شهروندان مرند و برف روبی خیابان های شهر مرند تاکید کرد و مقرر شد تمام ظرفیت های خدماتی این شهرک جهت استفاده در برف روبی خیابان های سطح شهر به کارگیری شود.
1400/10/26


بازدید از پروژه کوی میلاد مرند به اتفاق آقای دکتر مصطفوی مدیر عامل محترم شرکت عمران شهر جدید سهند همراه معاونین خود و با همراهی صمیمانه جناب آقای مهندس جواد انصاری در کنار مدیر عامل و همکاران پرتلاش شرکت کوثر بعمل آمد.
پس از دیدار و بازدید مفصل از نقاط مختلف پروژه آقای مهندس عطاری در تشریح وضعیت کوی میلاد مرند، با توجه به پیشرفت ۹۲ % پروژه که تاکنون در اجرای زیرساختهای شهری انجام یافته اشاره نمود و در مسیر پیشبرد اهداف به تغییر رویکردها با دیدی نو که عمدتا مورد نظر مدیر عامل و تیم جدید و تازه نفس هلدینگ میباشد اشاره و سپس طرح جامع ساماندهی میلاد مرند را که برای ۲ سال پیش رو بصورت کارشناسی بررسی و طراحی شده تشریح و آنرا چشم اندازی روشن برای پیشبرد سریع اهداف و رونق ساخت و ساز و جمعیت پذیری بیشتر و ارزش افزایی بالا خواندند.
در ادامه آقای دکتر مصطفوی ، پروژه کوی میلاد مرند را دارای پتانسیل های بسیار بالا ارزیابی کردند و عملکرد و اقدامات انجام یافته در پروژه را دور از انتظار و رضایت بخش توصیف و از دست اندرکاران تشکر نمودند.
1400/10/23


در این جلسه عوامل فنی و اجرایی شرکت کوثرآذرایجان با مدیر هایپرمی جناب آقای فاطمی و آقای مهندس فروتن مدیرعامل اطلس ایرانیان استان در خصوص نحوه بهره برداری هایپر برج ستایش به تبادل نظر و گفتگو پرداختند
1400/10/22


پیرو امضا تفاهم نامه همکاری که در آذر ماه ما بین شرکت عمران شهر سهند و شرکت کوثر آذربایجان مبادله گردید در تاریخ یکشنبه ۱۹ دیماه نیز جلسه ای با حضور آقای دکتر مصطفوی مدیرعامل ، مهندس سعيدي عضو هیئت مدیره و مهندس جواد مددی معاونت شهرسازی شهر جدید سهند با مهندس عطاری مدیرعامل شرکت کوثر آذربایجان و تنی چند از مدیران شرکت با همراهی جناب آقای مهندس انصاری مدیرعامل شرکت تعاونی مسکن سپاه عاشورا در خصوص مشارکت و سرمایه‌گذاری در پروژه های آماده سازی و نهضت ملی مسکن در فاز ۴ و ۵ شهر جدید سهند برگزار گردید آقای مهندس انصاری و مهندس عطاری توضیحات مبسوطی در خصوص فعالیت های شرکت در زمینه شهرک سازی ( شهرک میلاد مرند) و اجرای پروژه های انبوه مسکن ارایه و مدیر عامل شرکت عمران ضمن استقبال از آمادگی شرکت کوثر در خصوص نحوه همکاری و حضور فعال شرکت در پروژه های جدید، پیشنهادهایی مبنی بر حضور در مناقصات اخیر و استارت همکاری در طرحهای پیشنهادی و ارائه طرحهای مناسب با کاربری های تعریف شده بخصوص برای پروژه های ۳۵ هکتاری فاز ۴ و نهضت ملی مسکن و ۶۰ هکتاری نزدیک فاز ۵ تاکید نموده و اظهار امیدواری کردند شاهد همکاری نزدیک و هر چه بیشتر فی مابین دو شرکت باشند.
1400/10/19